• TÜM DÜNYAYA KÜKÜRT ÜRÜNLERİ TEDARİK EDER
 • TÜM DÜNYAYA KÜKÜRT ÜRÜNLERİ TEDARİK EDER
 • BİZ ÖZEL KİMYASALLAR ÜRETİRİZ

Ürünler

KİMTAR Uluslararası ölçekte Kürkürt tedarikçisidir. Aynı zamanda gübre ve özel kimyasallar üreticisidir.

Kükürt

Kükürt

Kükürt tüm canlılar için gerekli en önemli elementlerden biridir. Geçmiş zamanlarda, dünya üzerinde bulunan volkanik bölgelerde ilkel yöntemler aracılığıyla elde edilen kükürt günümüzde teknolojik gelişmeler ve aynı zamanda petrol endüstrisinin gelişmesiyle petrol rafinelerinden en saf haliyle elde ediliyor. Kimtar Kimya, elde edilen en saf ve kaliteli kükürt’ün uluslararası ticaretini yapmaktadır.

Detaylı Bilgi

Gübre

Gübre

Dünyada artan insan popülasyonuna paralel olarak, yiyecek tüketimi gıda sanayisi açısından önemli bir konu haline geldi. Giderek artan talepleri karşılayabilmek amacıyla, bilinçli tarıma verilen önem hiç olmadığı kadar arttı. Bilinçli tarımın en önemli noktası toprağın ihtiyacını belirlemektir. Yılların verdiği deneyim ile Kimtar Kimya, tarım endüstrisi açısından oldukça önem taşıyan ve çokça kullanılan en önemli ve yararlı gübrelerin üretimini ve teslimini yapmaktadır. Kimtar Kimya, imal edilmiş tüm ürünlerin dünya çapında teslimini sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi

Kimyasallar

Kimyasallar

Endüstride kimyasallar, tüketicilerin kullanım alanlarına göre belirli başlıklar şeklinde belirlenmiştir. Bunlar genel hatlarıyla; gıda, tekstil, temizlik, kozmetik, boya, inşaat kimyasalları, petrokimya ve ziraat kimyasallarıdır. Diğer yandan, bazı önemli kimyasallar piyasadaki değeri gün geçtikçe artıyor ve piyasanın çeşitliliği açısından önemli bir rol oynuyor. Uluslararası teslimatını yaptığımız çeşitli kimyasallarımızı inceleyin.

Detaylı Bilgi

KİMTAR

Kimtar Türkiye’nin önde gelen kükürt tedarikçilerindendir. Granul, Toz, Lump, Demir Kükürt çeşitleri olmak üzere diğer yandan NP and NPK gübre çeşitlerini de dünyanın farklı bölgelerine temin etmektedir.16 Yıllık başarı dolu iş hayatımız boyunca, dünya çapında gübre ve kükürt çeşitleri ihracatı yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve işimize duyduğumuz saygı vizyonumuzu oluşturan öncelikli unsurlardır.

Dünyanın Her yerine Teslimat Yapıyoruz

Son 5 yılın finansal verileri göz önüne alınacak olursa; Asya, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu başta olmak üzere dünyanın birçok farklı yerine %76 oranında ihracat yapmıştır. Tedarik sürecinde ilgili malları konteynerlere yüklüyoruz ve uluslararası özel kuralları dikkatle takip ederek dünyanın istenilen herhangi bir yerine gönderiyoruz. Özenle sürdürdüğümüz bu operasyon süreci Kimtar'ın bir diğer yetkinliğidir.

Bize Ulaşın

İş sorularınız için her zaman hizmetinizdeyiz. Ürünler, teslimat ve ödeme koşulları, yükleme detayları, fiyatlandırma vb. Hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca şirket hakkında merak ettiğiniz diğer sorularınız için lütfen bize ulaşın.

İletişim

  İzmir
  Warehouse & Factory

  Fatih Mah. M. Fevzi Çakmak Cd. No: 39/12 Menemen Izmir /TURKEY

  +90 232 831 15 15

  +90 232 831 17 17

  kimtar@kimtar.com.tr

  MERSIN
  Warehouse

  Siteler Mah. Gmk Bul. No.8/4 Akdeniz Mersin - Turkey

  +90 232 831 15 15

  +90 232 831 17 17

  kimtar@kimtar.com.tr

  YOZGAT
  Warehouse

  Sorgun Karayolu 10. Km Yozgat - Turkey

  +90 232 831 15 15

  +90 232 831 17 17

  kimtar@kimtar.com.tr