Ürünler

KİMTAR Uluslararası ölçekte kürkürt tedarikçisidir. Aynı zamanda gübre ve özel kimyasallar üreticisidir.

Kükürt

Kükürt

Kükürt tüm canlılar için gerekli en önemli elementlerden biridir. Geçmiş zamanlarda, dünya üzerinde bulunan volkanik bölgelerde ilkel yöntemler aracılığıyla elde edilen kükürt günümüzde teknolojik gelişmeler ve aynı zamanda petrol endüstrisinin gelişmesiyle petrol rafinelerinden en saf haliyle elde ediliyor. Kimtar Kimya, elde edilen en saf ve kaliteli kükürt’ün uluslararası ticaretini yapmaktadır.

Detaylı Bilgi

Gübre

Gübre

Dünyada artan insan popülasyonuna paralel olarak, yiyecek tüketimi gıda sanayisi açısından önemli bir konu haline geldi. Giderek artan talepleri karşılayabilmek amacıyla, bilinçli tarıma verilen önem hiç olmadığı kadar arttı. Bilinçli tarımın en önemli noktası toprağın ihtiyacını belirlemektir. Yılların verdiği deneyim ile Kimtar Kimya, tarım endüstrisi açısından oldukça önem taşıyan ve çokça kullanılan en önemli ve yararlı gübrelerin üretimini ve teslimini yapmaktadır. Kimtar Kimya, imal edilmiş tüm ürünlerin dünya çapında teslimini sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi

Kimyasallar

Kimyasallar

Endüstride kimyasallar, tüketicilerin kullanım alanlarına göre belirli başlıklar şeklinde belirlenmiştir. Bunlar genel hatlarıyla; gıda, tekstil, temizlik, kozmetik, boya, inşaat kimyasalları, petrokimya ve ziraat kimyasallarıdır. Diğer yandan, bazı önemli kimyasallar piyasadaki değeri gün geçtikçe artıyor ve piyasanın çeşitliliği açısından önemli bir rol oynuyor. Uluslararası teslimatını yaptığımız çeşitli kimyasallarımızı inceleyin.

Detaylı Bilgi

 

KİMTAR

Türkiye’nin önde gelen kükürt tedarikçilerinden KİMTAR olarak, Granül, Lump ve Toz kükürt çeşitleri ile birlikte NP/NPK gübre çeşitlerini de dünyanın farklı bölgelerine tedarik etmekteyiz. 16 yıllık başarı dolu iş hayatımız boyunca ürünlerimizin ihracatını gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve işimize duyduğumuz saygı vizonumuzu ve misyonumuzu oluşturmaktadır.

Dünyanın Her yerine Teslimat Yapıyoruz

Son 5 yılın finansal verileri göz önüne alacak olursak; Asya, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu başta olmak üzere dünyanın birçok farklı yerine %76 oranında ihracat gerçekleştirdik. Tedarik sürecinde ilgili malları konteynerlere yüklüyor, uluslararası özel kuralları dikkatle takip ederek dünyanın istenilen herhangi bir yerine gönderiyoruz. Özenle sürdürdüğümüz bu operasyon süreci Kimtar olarak bir başka önem verdiğimiz değeri oluşturuyor.

Bize Ulaşın

Sorularınız için her zaman bize ulaşabilir, Ürünler, teslimat , ödeme koşulları, yükleme detayları, fiyatlandırma vb. Hakkında daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca şirket hakkında merak ettiğiniz diğer sorularınız için lütfen bize ulaşın.

İLETİŞİM

İZMİR
Warehouse & Factory

Fatih Mah. M. Fevzi Çakmak Cd. No: 39/12 Menemen Izmir /TURKEY

T. +90 232 831 15 15

F. +90 232 831 17 17

kimtar@kimtar.com.tr

MERSIN
Warehouse

Siteler Mah. Gmk Bul. No.8/4 Akdeniz Mersin - Turkey

T. +90 232 831 15 15

F. +90 232 831 17 17

kimtar@kimtar.com.tr

YOZGAT
Warehouse

Sorgun Karayolu 10. Km Yozgat
Turkey

T. +90 232 831 15 15

F. +90 232 831 17 17

kimtar@kimtar.com.tr